1- طراحی: طراحی مناسب محیط کار یکی از اثربخش ترین عوامل در بالابردن سطح کیفیت در کار در یک سازمان می باشد که آشپزخانه ی صنعتی در یک مجموعه ی پخت غذا از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که خوشبختانه گروه صنعتی شکوهی با به کارگیری مهندسین کارکشته و ماهر در بخش طراحی و فنی مهندسی پس از بازدید میدانی از محل و ارائه مشاوره و راه حل های درست با رعایت تمام اصول سیستم های صنعتی آشپزخانه بر اساس و ظرفیت درخواستی اقدام به تهیه ی نقشه های مختلف اعم از چیدمان،نقشه ی تأسیسات شامل محل قرارگرفتن لوله های آب،گاز، فاضلاب و شبکه های آبرو، نقشه های تهویه شامل محل قرارگرفتن هودها مسیر کانال کشی ها و محل نصب اگزوفن ها، نقشه ی الکتریکال شامل محل قرار گرفتن خروجی های برق و محل نصب آن ها ارائه می گردد،که مشتریان می توانند پیش از اتمام کار،کار را به صورت سه بعدی و انیمیشن ملاحظه نمایند.

2- تولید: این مجموعه ها با بیش از 28 سال سابقه در امر تولید در ابتدا با به کارگیری استادکاران ماهر در کارگاهی کوچک اقدام به تولید بخش اندکی از تجهیزات نمود ولی امروز، به حمد الهی و پشتکار مدیران با تجربه با ایجاد فضایی بالغ بر 100 مترمربع جزو یکی از بزرگترین صنعت گران وتولیدکنندگان در امر آشپزخانه به شمار می رود.

هم چنین سعی نموده ایم با اتکا به مهندسان ایرانی تقویت بخش تحقیق و توسعه و نیز محصولاتی تازه خلق نماییم که تاکنون در میهن عزیزمان، ایران قابل تولید نبوده است.

بر این باوریم بتوانیم در چشم اندازی نه چندان دور با به کارگیری پتانسیل های داخلی بتوانیم در بازارهای جهانی قرار گیریم و پرچم ایرانمان را برافراشته کنیم.

3- بازرگانی: پایه و اصول این شرکت در این بخش مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان می باشد، سعی نموده ایم با همکاری شرکت های معتبر دنیا نه تنها در تولید بلکه در زمینه واردات نیز بتوانیم رضایت مشتریان را فراهم آوریم و در قبال اعتماد مشتریان حسن رضایت و خرسندی را به ایشان هدیه دهیم.

4- خدمات پس از فروش: گروه صنعتی شکوهی با ارائه خدمات پس از فروش به مدت 10 سال و گارانتی بی قید و شرط محصولات تا یک سال و انجام سرویس ماهر دوره ای به صورت حضوری به درخواست مشتریان بر این باور است که بتواند بیش ترین اثر بخشی و حس رضایت را در تفکر مشتریان ایجاد کند.